Iittala Raami, lautanen 27 cm
Raami on legendaarisen muotoilija Jasper Morrisonin Iittalalle suunnittelema uutuussarja. 27 cm lautanen sopii kokonsa puolesta pääruoan tarjoiluun, mutta on silti kätevä säilyttää ja sopii astianpesukoneeseen. Viimeistelty reuna tuo kauniin kehyksen ruoalle. Klassisen valkoinen. Konepesun kestävä. Raami-kokoelma julkaistaan vuoden 2019 alussa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iittala - Raami Lautanen 27 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 18,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Raami lautanen 27 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 20,00 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Raami Lautanen 27 Cm - Ruokalautaset Keramiikka Valkoinen - 1026938Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,00 € | 26,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Raami lautanen 27 cm, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Iittala Raami, lautanen 27 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaRaami on legendaarisen muotoilija Jasper Morrisonin Iittalalle suunnittelema uutuussarja. 27 cm lautanen sopii kokonsa puolesta pääruoan tarjoiluun, mutta on silti kätevä säilyttää ja sopii astianpesukoneeseen. Viimeistelty reuna tuo kauniin kehyksen ruoalle. Klassisen valkoinen. Konepesun kestävä. Raami-kokoelma julkaistaan vuoden 2019 alussa.
Valmistaja | Fiskars Group, Iittala |
Valmistajan tuotesivu | https://www.iittala.com/fi/fi/brandit/iittala/raami/raami-lautanen-27-cm-valkoinen/p/k366421 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.