Kockums Jernverk Kockums-kastike/-mittausastia Kockums White (valkoinen)
Kockums Jernverk Kockums-kastike/-mittausastia Kockums White (valkoinen) osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 26,21 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kockums Jernverk - Mittakannu 0,7 L ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 26,21 € | 33,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kockums Jernverk Kastikekannu, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 37,65 € | 43,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kockums Jernverk Kockums-kastike/-mittausastia Kockums White (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 37,65 € | 43,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kockums Jernverk Kattila 80 Cl - Kastikekulhot & Kastikekannut Teräs Valkoinen - MUGW-006Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,00 € | 55,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,11 €
26,21 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,55 €
37,65 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,55 €
37,65 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 55,00 €
49,00 €
Kockums Jernverk Kockums-kastike/-mittausastia Kockums White (valkoinen)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350101310212 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
37,63 €
Alin hinta
26,21 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.