KoKo lautanen, syvä valkoinen-24 cm
KoKo lautanen, syvä valkoinen-24 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 22,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia - Koko Lautanen syvä 24 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 22,51 € | 29,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia KoKo lautanen, syvä valkoinen 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 25,00 € | 30,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Koko Syvä Lautanen - Syvät lautaset Posliini Valkoinen - 1005751Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
25,00 € | 31,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia KoKo -lautanen, syvä, valkoinen, 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 28,99 € | 33,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,41 €
22,51 €
25,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 31,00 €
25,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,89 €
28,99 €
KoKo lautanen, syvä valkoinen-24 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Arabia |
Hintakehitys
Korkein hinta
28,99 €
Keskihinta
25,38 €
Alin hinta
22,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.