Passion munakuppi 4-pack Aida
Passion munakuppi 4-pack Aida osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 14,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Aida - Passion Munakuppi 4 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 14,59 € | 21,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aida Passion-munakuppi, 4 kpl, kermanvalkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 15,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aida Passion munakuppi, 4-pakkaus valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 21,49 €
14,59 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
15,90 €
Passion munakuppi 4-pack Aida
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
15,90 €
Keskihinta
15,46 €
Alin hinta
14,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.