Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave glace
Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave glace osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 15,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Villeroy & Boch - Lave Glace Lautanen 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 15,30 € | 22,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave lautanen ä˜ 28 cm Lave glaceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 23,00 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave Lautanen 28 Cm - Ruokalautaset Kivitavara Turkoosi - 10-4282-2610Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
23,00 € | 29,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave Glace -ruokalautanen, 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 23,99 € | 28,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Like by Villeroy & Boch Lave 28cm lautanenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
27,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,20 €
15,30 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
23,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 29,00 €
23,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,89 €
23,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 32,80 €
27,90 €
Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave glace
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003686403611 |
Valmistaja | Villeroy & Boch |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,90 €
Keskihinta
22,64 €
Alin hinta
15,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.