Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave gris (harmaa)
Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave gris (harmaa) osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 18,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Villeroy & Boch - Lave Gris Lautanen 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 18,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave lautanen ä˜ 28 cm Lave gris (harmaa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 23,00 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave Gris Lautanen 28 Cm - Ruokalautaset Kivitavara Harmaa - 10-4259-2610Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
23,00 € | 29,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave-lautanen 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 29,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,90 €
18,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
23,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 29,00 €
23,00 €
29,90 €
Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave gris (harmaa)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003686373433 |
Valmistaja | Villeroy & Boch |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
23,48 €
Alin hinta
18,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.