Lego Star Wars 75257, Millennium Falcon
Lego Star Wars 75257, Millennium Falcon osastosta Legot ja muut rakennussarjat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 142,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 142,63 € | 142,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Star Wars 75257 - Millennium FalconNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 142,99 € | 147,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO® Disney: Star Wars? - Millennium Falcon? (75257)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 kpl varastossa | 193,99 € | 198,98 € | Katso tuotetta ▸ |
142,63 €
142,99 €
Toimitusaika 5 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 198,98 €
193,99 €
Lego Star Wars 75257, Millennium Falcon
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702016370799 |
Valmistaja | Lego |
Ikäsuositus | 9+ |
Palojen lukumäärä | 1 353 kpl |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lego.com/fi-fi/product/millennium-falcon-75257 |
Hintakehitys
Korkein hinta
193,99 €
Keskihinta
159,87 €
Alin hinta
142,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.