Russell Hobbs 26060-56, leivänpaahdin
Russell Hobbs 26060-56, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 36,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs Leivänpaahdin Honeycomb ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 36,81 € | 43,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Leivänpaahdin 2 viipaletta 26060-56 HunajakennoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 38,99 € | 48,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Bobbs Honeycomb leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Honeycomb White 2 Slice ToasterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 40,90 € | 45,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Leivänpaahdin 2 viipaleelle, 26060-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
47,90 € | 53,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs 26060-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,00 € | 52,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,80 €
36,81 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,98 €
38,99 €
39,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,80 €
40,90 €
47,90 €
49,00 €
Russell Hobbs 26060-56, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5038061111484 |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Syöttöpainin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
42,25 €
Alin hinta
36,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.