Smeg TSF01RDEU, leivänpaahdin
Smeg TSF01RDEU, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 119,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg leivänpaahdin TSF01RDEU (punainen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG TSF01RDEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 165,00 € | 168,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG TSF01RDEU LEIVÄNPAAHDIN PUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF01RDEU -leivänpaahdin, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg TSF01RDEU 2-viipaleen Leivänpaahdin, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF01RDEU -leivänpaahdin, 2 viipaleelle, PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 188,90 € | 193,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Smeg Leivänpaahdin ahdelle Viipaleelle - Leivänpaahtimet Lakattu Teräs Punainen - TSF01RDEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ |
119,00 €
165,00 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 173,95 €
169,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,80 €
188,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
Smeg TSF01RDEU, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 500 W |
Valmistaja | Smeg |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 39 cm |
Korkeus | 22 cm |
Syvyys | 21 cm |
Paino | 3 kg |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
168,41 €
Alin hinta
119,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.