- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Levy- ja CD-soittimet
- ›Pro-ject Elemental, Levysoitin
Pro-ject Elemental, Levysoitin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Pro-ject RPM 1 Carbon, Levysoitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Levy- ja CD-soittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Levy- ja CD-soittimet
-
alk. 149 €
Audio-Technica AT-LP60XUSB, levysoitin
-
alk. 249 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
alk. 235 €
Pro-Ject Primary E, levysoitin
-
alk. 349 €
Tivoli Audio Model CD, CD-soitin
-
alk. 628 €
Pro-Ject Debut Carbon EVO, levysoitin
-
alk. 349 €
Denon DCD-600NE, CD-soitin
-
alk. 459 €
Teac W-1200, kasettisoitin
-
alk. 98 €
Panasonic SC-PM250, mikrosarja
-
alk. 210 €
Pro-ject Elemental, Levysoitin
-
alk. 21 €
Apple Beats Fit Pro, kuulokekotelo
-
alk. 469 €
Denon DCD-900NE, CD-soitin
-
alk. 69 €
Philips AZ127, CD-soitin
-
alk. 55 €
Disney Frozen, CD-soitin + mikrofonit
-
alk. 368 €
Pro-Ject T1 BT, levysoitin
-
alk. 55 €
Marvel Spider-Man, CD-soitin + mikrofoni
-
alk. 61 €
Ryhmä Hau (Paw Patrol), CD-soitin + mikrofonit
-
alk. 55 €
Pipsa Possu CD-soitin + mikrofonit
-
alk. 99 €
Nedis TURN300BK, levysoitin
Pro-ject Elemental, Levysoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9120050439146, 9120050439122 |
Valmistaja | Pro-ject |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Audio-Technica AT-LP60XUSB, levysoitin
-
alk. 249 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
alk. 235 €
Pro-Ject Primary E, levysoitin
-
alk. 349 €
Tivoli Audio Model CD, CD-soitin
-
alk. 628 €
Pro-Ject Debut Carbon EVO, levysoitin
-
alk. 349 €
Denon DCD-600NE, CD-soitin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/levy-ja-cd-soittimet/pro-ject-elemental-levysoitin/2552868
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.