Bosch Series 4 DHL555BL, liesituuletin
Bosch Series 4 DHL555BL, liesituuletin osastosta Liesituulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 291,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Serie 4 DHL555BL - tag - metalsøNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 291,90 € | 296,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DHL555BLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 299,00 € | 314,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH SERIE 4 DHL555BL LIESITUULETINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 305,00 € | 334,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Series 4 liesituuletin DHL555BLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 306,00 € | 335,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch DHL555BL -liesituuletin, teräs, 53 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 363,99 € | 368,89 € | Katso tuotetta ▸ |
291,90 €
299,00 €
305,00 €
306,00 €
363,99 €
Bosch Series 4 DHL555BL, liesituuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005122455 |
Mitat | |
Leveys | 53 cm |
Syvyys | 38 cm |
Paino | 7 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Maksimi ilmanvirtaus | 590 m^3 / h |
Äänenvoimakkuus | 60 db |
Valaisimet | 2 kpl |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
363,99 €
Keskihinta
313,18 €
Alin hinta
291,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.