Dewalt DT2384 Puukkosahanterä 5 kpl:n pakkaus
Dewalt DT2384 Puukkosahanterä 5 kpl:n pakkaus osastosta Linkkuveitset, puukot ja tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 8,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DT2384-QZ teräsarja (5kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 8,70 € | 18,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DT2384 Puukkosahanterä 5 kpl:n pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,00 € | 16,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puukkosahanterä DeWalt DT2384; 152 mm; 5 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 16,00 € | 23,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,60 €
8,70 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,99 €
16,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 23,90 €
16,00 €
Dewalt DT2384 Puukkosahanterä 5 kpl:n pakkaus
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048034613 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,00 €
Keskihinta
13,57 €
Alin hinta
8,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.