Tormek SG-250
Tormek SG-250 osastosta Linkkuveitset, puukot ja tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 159,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tormek SG-250 250x50mm hiomakiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tormek SG-250 HiomalaikkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 166,20 € | 168,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Teroituskiekko Tormek SG-250Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 189,00 € | 189,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Varahiomakivet SG-250, hiomakoneen TORMEK T 7Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 195,00 € | 195,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
159,00 €
166,20 €
189,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 195,00 €
195,00 €
Tormek SG-250
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
195,00 €
Keskihinta
177,30 €
Alin hinta
159,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.