Victorinox Swiss Classic 5 osainen veitsisetti
Victorinox Swiss Classic 5 osainen veitsisetti osastosta Linkkuveitset, puukot ja tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 87,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Victorinox Swiss Classic Veitsisarja 5 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 87,00 € | 87,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Swiss Classic 5 osainen veitsisettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
105,00 € | 109,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Swiss Classic -veitsisetti, 5 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 119,95 € | 119,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Swiss Classic -veitsisetti, 5 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,99 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Victorinox Swiss classic kitchen -veitsisettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 129,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 87,00 €
87,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 109,90 €
105,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 119,95 €
119,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
119,99 €
129,00 €
Victorinox Swiss Classic 5 osainen veitsisetti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7611160087904 |
Valmistaja | Victorinox |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
112,19 €
Alin hinta
87,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.