Suojasuodin 40,5mm
Objektiivin suojalasi tarjoaa kirkkaan näkymän ja suojaa objektiivia mahdollisilta naarmuilta. PRF-D40 on monipäällysteinen ja erityisesti muotoiltu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 -objektiiville, Protector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hoya Fusion One Protector 40.5mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 17,98 € | 23,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion ONE ProtectorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 21,68 € | 28,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion Antistatic Protector 40.5 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 28,18 € | 35,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA Filter Protector Fusion One 40,5mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA Suodinsuoja Fusion 40,5mm.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 28,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Filter Protector Fusion One 40,5mm suojasuodinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
22,90 € | 27,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Suojasuodin 40,5mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaObjektiivin suojalasi tarjoaa kirkkaan näkymän ja suojaa objektiivia mahdollisilta naarmuilta. PRF-D40 on monipäällysteinen ja erityisesti muotoiltu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 -objektiiville, Protector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Halkaisija | 40,5 mm |
Valmistaja | Hoya, Olympus, Kenko |
EAN-koodi | 4545350025922, 4961607234280, 4545350046231, 0024066055743, 0024066068484 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.