Gymstick Office Ball 65 cm, istuinpallo
Gymstick Office Ball 65 cm, istuinpallo osastosta Lisäravinteet nyt edullisimmin kaupasta Training365 hintaan 47,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Pilatespallo Office Ball, KuntopallotNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 47,90 € | 57,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Office Ball istuinpalloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,80 €
47,90 €
69,00 €
Gymstick Office Ball 65 cm, istuinpallo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gymstick |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gymstick.com/office-ball.html |
EAN-koodi | 6430062511802, 6430062511758 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,00 €
Keskihinta
58,45 €
Alin hinta
47,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.