Fiskars X-series 1057179, lumentyönnin rullaava
Fiskars X-series 1057179, lumentyönnin rullaava osastosta Lumilingot ja -kolat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 33,26 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1057179 Snow Roller X-SERIES lumilapio 53cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 33,26 € | 43,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars 1057179, X-series Lumentyönnin rullaavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 47,00 € | 71,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,16 €
33,26 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,90 €
47,00 €
Fiskars X-series 1057179, lumentyönnin rullaava
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | https://www.fiskars.com/fi-fi/puutarhanhoito/tuotteet/lumi-autotyokalut/x-series-lumentyonnin-rullaava-1057179 |
EAN-koodi | 6411501410283 |
Hintakehitys
Korkein hinta
47,00 €
Keskihinta
40,13 €
Alin hinta
33,26 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.