Grundig - SETTI 2x LED-seinäaurinkovalaisin anturilla LED/3,2V
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Grundig 12217 - LED-aurinkolamppu ja hyönteisloukku LED / 1xAA
Grundig - LED Aurinkolamppu LED/1,2V
Grundig - LED aurinkovalo anturilla LED/1,2V
Grundig - LED-seinävalo aurinkokenno LED/1,2V
Grundig - LED-aurinkokennovalo LED/1,2V
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Lyhdyt ja ulkovalaisimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-6 %
337,00 €
Electrolux PerfectCare 600 EW6S5404E1, pyykinpesukone
-
-50 %
499,00 €
Sharp 70FL2EA (70"), LED-televisio
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Grundig - LED-aurinkokenno lämpömittari 1xAA
-
Grundig 89640 - LED-aurinkolamppu lämpömittarilla 1xLED / 1,2V
-
Grundig - LED-aurinkokennovalaisin 1xLED / 3,2V
-
Grundig - SETTI 3x Aurinkolamppu 3xLED/1,2V 6,5x35,5cm
-
Grundig - SETTI 6xLED Aurinkovalo 6xLED/1,2V
-
Grundig - SETTI 2x LED-seinäaurinkovalaisin anturilla LED/3,2V
-
Grundig - LED-aurinkoketjupolttimot 10xLED/1xAA
-
Grundig 16017 - LED-aurinkolamppu 1xLED/1W IP44
-
Grundig - LED Aurinkokenno kattokruunu ketjussa LED/1,2V IP44
-
Grundig - LED upotettava aurinkokennovalo 2xLED/1,2V
-
Grundig - LED Aurinkkokennovalo LED/1,2V d. 30 cm
-
Grundig - LED-aurinkovalo LED / 3,7V IP44, Lyhdyt ja ulkovalaisimet
Katsotuimmat Lyhdyt ja ulkovalaisimet
-
alk. 93 €
Twinkly Festoon Lights 20 RGB Starter, sovellusohjattava koristevalosarja IP44
-
alk. 109 €
Fenix CL28R - LED Ladattava valonheitin virtapankilla LED/USB IP66 2000 lm 360 h
-
alk. 43 €
Nedis WIFILP01C48 - LED RGB Valoketju ulos 48xLED 13,8m IP65 Wi-Fi Tuya
-
alk. 23 €
Airam Santorini ruskea IP44 10 led valosarja
-
alk. 55 €
Airam Alan Solar, pihavalaisin 45 cm
-
alk. 40 €
Eglo Park 4 pistorasiatolppa
-
alk. 50 €
Steinel Nightmatic 3000, hämäräkytkin
-
alk. 23 €
Airam Telma, led-jääkideverho
-
alk. 13 €
ELC Latisha -ulkoseinälamppu, ruostumaton teräs, Lyhdyt ja ulkovalaisimet
-
alk. 122 €
Globen Lighting Cannes IP44, ladattava pöytävalaisin
-
alk. 122 €
Globen Lighting Buddy IP44, ladattava pöytävalaisin
-
alk. 90 €
Lindby polkuvalaisin Othil, kaksilamppuinen
-
alk. 51 €
LED Ulkovalo anturilla TESA LED/10W/230V IP54 musta
-
alk. 130 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Sherin, sarja 2 kpl, kääntyvä
-
alk. 206 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Sherin, 2 kpl, kääntyvä, anturi
-
alk. 90 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Jarte, sarja 3 kpl, 20 cm, ylös/alaspäin
-
alk. 112 €
Lucande ulkoseinävalaisin Cassian, 2 kpl, IP54, alumiini, harmaa
-
alk. 264 €
Lucande ulkoseinävalaisin Ferda, 3 kpl, riipus, tummanharmaa
Grundig - SETTI 2x LED-seinäaurinkovalaisin anturilla LED/3,2V
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8711252124117 |
Valmistaja | Grundig |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 93 €
Twinkly Festoon Lights 20 RGB Starter, sovellusohjattava koristevalosarja IP44
-
alk. 109 €
Fenix CL28R - LED Ladattava valonheitin virtapankilla LED/USB IP66 2000 lm 360 h
-
alk. 43 €
Nedis WIFILP01C48 - LED RGB Valoketju ulos 48xLED 13,8m IP65 Wi-Fi Tuya
-
alk. 23 €
Airam Santorini ruskea IP44 10 led valosarja
-
alk. 55 €
Airam Alan Solar, pihavalaisin 45 cm
-
alk. 40 €
Eglo Park 4 pistorasiatolppa
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/lyhdyt-ja-ulkovalaisimet/grundig-setti-2x-led-seinaaurinkovalaisin-anturilla-led32v/9911075
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.