Ledvance Smart+ Garden Spot 3 14,5W, kohdevalaisin
Ledvance Smart+ Garden Spot 3 14,5W, kohdevalaisin osastosta Lyhdyt ja ulkovalaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 213,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEDVANCE SMART+ GARDEN SPOT WALL&SPIKE 7W RGBW WIFI - puutarhaspotti 3 pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 213,90 € | 213,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE – SMART+ Garden Spot 5W/RGBW 3P WiFi - C (4058075478497)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 283,90 € | 288,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ledvance SMART+ WiFi Garden Spot -kohdevalaisin, 3-osainen, 620lm, RGBWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 289,99 € | 294,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE SMART+ WiFi Garden Spot 3-osainen settiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11-15 päivää | 299,90 € | 299,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 213,90 €
213,90 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 288,80 €
283,90 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 294,89 €
289,99 €
Toimitusaika 11-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,90 €
299,90 €
Ledvance Smart+ Garden Spot 3 14,5W, kohdevalaisin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ledvance |
Valoteho | 680 lm |
Korkeus | 29,5 cm |
Syvyys | 14,5 cm |
Leveys | 9 cm |
Teho | 14,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ledvance.com/consumer/products/smart-home/smart-home-products-with-wifi-technology/smart-home-luminaires/smart-garden-spot-multicolor/index.jsp?productId=ZMP_3791384&classificationId=GPS01_3876754 |
EAN-koodi | 4058075478497 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,90 €
Keskihinta
271,92 €
Alin hinta
213,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.