Thule Aion, matkareppu 40 L
Thule Aion, matkareppu 40 L osastosta Rinkat ja reput nyt edullisimmin kaupasta Training365 hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Thule Aion Backpack, NutriaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 139,00 € | 148,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sä¼learv.seljakott Thule Aion 40L, mustNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 143,34 € | 153,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thule Aion - reppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 179,02 € | 179,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thule Aion 40lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 192,20 € | 198,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
139,00 €
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 153,33 €
143,34 €
179,02 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,02 €
179,02 €
192,20 €
Thule Aion, matkareppu 40 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0085854252072, 0085854252089, 0085854252065 |
Valmistaja | Thule Group, Thule |
Materiaali | Waxed P600 Polyester Canvas |
Mitat | |
Leveys | 33 cm |
Korkeus | 52 cm |
Syvyys | 23 cm |
Paino | 1,45 kg |
Sisämitat | 40 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
192,20 €
Keskihinta
166,52 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.