Dixie Sisal, matto 80 x 250 cm
Dixie Sisal, matto 80 x 250 cm osastosta Matot nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 152,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dixie Sisal matto marble 80x250 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 152,00 € | 152,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dixie Jenny käytävämatto Luonnonvärinen, sisal, 80 x 250 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 201,00 € | 201,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dixie Sisalmatto 80 x 250 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 217,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
152,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 201,00 €
201,00 €
217,00 €
Dixie Sisal, matto 80 x 250 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
217,00 €
Keskihinta
190,00 €
Alin hinta
152,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.