Sony DVP-SR370, dvd-soitin
Sony DVP-SR370, dvd-soitin osastosta Mediatoistimet sekä Blu-Ray- ja DVD-soittimet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 38,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony DVP-SR370B DVD-SOITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 38,95 € | 43,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony DVP-SR370B DVD-SOITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,00 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony DVP-SR370 - DVD-soitin (VAIN SCART)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 43,35 € | 50,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Dvp-sr370Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 44,02 € | 50,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sony DVP-SR370 DVD-soitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony DVP-SR370B DVD soitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 49,95 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SONY DVPSR370B DVD player Xvid scart USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 50,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 43,45 €
38,95 €
39,00 €
43,35 €
44,02 €
49,90 €
49,95 €
50,90 €
Sony DVP-SR370, dvd-soitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4905524904109 |
Valmistaja | Sony |
Tuetut formaatit | |
DVD (PAL) | On |
CD | On |
DIVX | On |
MKV | On |
WMV | On |
MP3 | On |
WMA | On |
JPEG | On |
MPEG-4 | On |
XVID | On |
Mitat | |
Leveys | 270 mm |
Korkeus | 38,5 mm |
Syvyys | 207 mm |
Paino | 1,4 kg |
Ääni | DTS |
Liitännät | |
Analoginen stereolähtö | On |
USB | On |
Komposiittivideolähtö | On |
Virrankulutus | 0,5 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.sony.fi/product/dvd-player/dvp-sr370/tekniset-tiedot#tab |
Kaukosäädin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
50,90 €
Keskihinta
45,15 €
Alin hinta
38,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.