Assassin's Creed Origins, Xbox One -peli
Assassin's Creed Origins on visuaalisesti upea Xbox One -peli, joka vie pelaajan assassiinien veljeskunnan juurille Egyptin mystisiin maisemiin keskelle faaraoiden ja pyramidien taianomaista maailmaa. Sulava taistelumekaniikka ja monipuoliset taito-ominaisuudet takaavat, että Assasin's Creed Origins tempaa sinut kerta toisensa jälkeen uudestaan kiehtovan monisyiseen tarinaan. Taideokkaasti punottu juoni, RPG-elementit ja pelisarjalle tunnusomainen tunnelma tekevät Assassin's Creed Origins -pelistä hienon matkan entisaikojen eksoottiseen todellisuuteen, jonka vaarat ja valtataistelut pitävät sinut otteessaan veriseen loppuun saakka.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Assassin's Creed: Origins /Xbox OneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 14,50 € | 18,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassin's Creed® Origins: Standard Edition /Xbox OneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 69,98 € | 69,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassin's Creed: Origins - Microsoft Xbox One - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 16,57 € | 22,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassin's Creed: Origins XONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 21,40 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassin s Creed Origins (XOne)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Assassin's Creed Origins, Xbox One -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaAssassin's Creed Origins on visuaalisesti upea Xbox One -peli, joka vie pelaajan assassiinien veljeskunnan juurille Egyptin mystisiin maisemiin keskelle faaraoiden ja pyramidien taianomaista maailmaa. Sulava taistelumekaniikka ja monipuoliset taito-ominaisuudet takaavat, että Assasin's Creed Origins tempaa sinut kerta toisensa jälkeen uudestaan kiehtovan monisyiseen tarinaan. Taideokkaasti punottu juoni, RPG-elementit ja pelisarjalle tunnusomainen tunnelma tekevät Assassin's Creed Origins -pelistä hienon matkan entisaikojen eksoottiseen todellisuuteen, jonka vaarat ja valtataistelut pitävät sinut otteessaan veriseen loppuun saakka.
Valmistaja | Ubisoft |
Valmistusvuosi | 18 |
Valmistajan tuotesivu | http://assassinscreed.ubi.com/ |
Ikäraja | 2 017 |
Kategoria | |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 8806188730997 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.