Seagate Game Drive For Xbox One 8TB, kiintolevy
Seagate Game Drive For Xbox One 8TB, kiintolevy osastosta Microsoft Xbox One -tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 239,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Game Drive for Xbox - Ulkoiset kovalevyt - 8TB - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 239,47 € | 239,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Game Drive Hub XBOX 8TBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 249,00 € | 253,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE Game Drive Hub for Xbox 8TB (STKW8000400)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 16.5.2024 | 329,40 € | 334,30 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,47 €
239,47 €
249,00 €
Toimitusaika saatavilla 16.5.2024
Hinta toimituskuluineen 334,30 €
329,40 €
Seagate Game Drive For Xbox One 8TB, kiintolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3660619401994, 3660619041299 |
Valmistaja | Seagate |
Valmistajan tuotesivu | http://www.seagate.com/gb/en/products/hard-drives-for-gaming/game-drive-xbox/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,40 €
Keskihinta
272,62 €
Alin hinta
239,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.