Hestra Leather Box nahkarukkaset
Klassinen ja yksinkertainen lapanen, joka toimii hyvin jokapäiväisessä käyttössä sekä rinteessä.. Irrotettava polyesteri sisävuori. Pintamateriaali Lehmän nahka. Lining Irrotettava polyesteri sisävuori
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HESTRA Leather Box nahka - rukkasetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hestra Leather Box, lapanen, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 59,00 € | 66,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hestra Hestra Leather Box MittNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Hestra Leather Box SvartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 60,00 € | 67,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
49,95 €
59,00 €
59,90 €
60,00 €
Hestra Leather Box nahkarukkaset
Ilmoita virheellisestä tiedostaKlassinen ja yksinkertainen lapanen, joka toimii hyvin jokapäiväisessä käyttössä sekä rinteessä.. Irrotettava polyesteri sisävuori. Pintamateriaali Lehmän nahka. Lining Irrotettava polyesteri sisävuori
EAN-koodi | 7332540648583, 7332540648415, 7332540648569, 7332540648538, 7332904038418, 7332540648552, 7332540648422 |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,00 €
Keskihinta
57,21 €
Alin hinta
49,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.