AEG MBB1756SEB, mikroaaltouuni
AEG MBB1756SEB, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 421,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AEG MBB1756SEB - microwave oven - built-in - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 421,30 € | 421,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AEG MBB1756SEBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 449,00 € | 452,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AEG MBB1756SEB INTEGROITAVA MIKROAALTOUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 499 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AEG mikroaaltouuni MBB1756SEB integroitavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 500 € | 530 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
AEG MBB1756SEB -mikroaaltouuni, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 503 € | 510 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 421,30 €
421,30 €
449,00 €
499 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 530 €
500 €
503 €
AEG MBB1756SEB, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543713820 |
Mitat | |
Leveys | 59 cm |
Korkeus | 37 cm |
Syvyys | 32 cm |
Paino | 17 kg |
Valmistaja | AEG |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 17 l |
Teho | 800 W |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Alustan koko | 27 cm |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
503 €
Keskihinta
474,45 €
Alin hinta
421,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.