Bosch GIM 60 Professional (0601076700), digitaalinen kaltevuusmitta
Bosch GIM 60 Professional (0601076700), digitaalinen kaltevuusmitta osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 112,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GIM 60 vesivaaka + laukku 0601076700Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 112,91 € | 122,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GIM 60 KaltevuusmittaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 131,60 € | 133,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Digitaalinen vaaka Bosch GIM 60 Professional; 60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 150,00 € | 150,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GIM 60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 167,77 € | 167,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 122,81 €
112,91 €
131,60 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,00 €
150,00 €
167,77 €
Bosch GIM 60 Professional (0601076700), digitaalinen kaltevuusmitta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140803229 |
Valmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/gim-60-38195-ocs-p/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
167,77 €
Keskihinta
140,57 €
Alin hinta
112,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.