Bosch GOL 32 D Professional (0601068500), optinen vaaituslaite
Bosch GOL 32 D Professional (0601068500), optinen vaaituslaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 248,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GOL 32 D VaaituskojeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 248,10 € | 250,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optinen vaaituslaite Bosch GOL 32DNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 251,00 € | 251,00 € | Katso tuotetta ▸ |
248,10 €
251,00 €
Bosch GOL 32 D Professional (0601068500), optinen vaaituslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140711388 |
Valmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/za/en/optical-level-gol-32-d-131504-0601068500.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
251,00 €
Keskihinta
249,55 €
Alin hinta
248,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.