Bosch PLR 30C, lasermittauslaite
Bosch PLR 30C, lasermittauslaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 56,32 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch PLR 30 C lasermittaus 0603672120Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 56,32 € | 66,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseretäisyysmittalaite Bosch PLR 30 C Bluetooth - ominaisuudellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 86,00 € | 86,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PLR 30 C Digitaalinen etäisyysmittari hallintasovelluksellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 89,99 € | 89,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Digital Laser - PLR 30 CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 90,50 € | 90,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch PLR 30 CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 90,91 € | 97,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseret?isyysmittalaite, Bosch PLR30C mittaus 0.05 - 30 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,22 €
56,32 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,00 €
86,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 89,99 €
89,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,50 €
90,50 €
90,91 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
Bosch PLR 30C, lasermittauslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140791830, 3165140830089 |
Valmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/gb/en/diy/tools/plr-30-c-3165140791830-199929.jsp |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
93,79 €
Alin hinta
56,32 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.