DeWalt DE0892, laservastaanotin linjalasereille DW088K ja DW089K
DeWalt DE0892, laservastaanotin linjalasereille DW088K ja DW089K osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 87,12 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DE0892-XJ linjalaservastaanotin (punainen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 87,12 € | 97,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DE0892 LaservastaanotinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 119,80 € | 121,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laservastaanotin DeWalt DE0892 yhteesopiva DW088K, DW089KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 130,00 € | 130,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 97,02 €
87,12 €
119,80 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 130,00 €
130,00 €
DeWalt DE0892, laservastaanotin linjalasereille DW088K ja DW089K
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048338636 |
Valmistaja | DeWALT |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.co.nz/attachments/productdetails/catno/DE0892/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
130,00 €
Keskihinta
112,31 €
Alin hinta
87,12 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.