DeWalt DW088K, linjalaser/vaaituslaite
DeWalt DW088K, linjalaser/vaaituslaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 93,29 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DW088K-XJ ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 93,29 € | 103,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Cross Line Punainen LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 142,61 € | 142,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DW088K -etäisyyden lasermittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 164,90 € | 169,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DW088K-XJ - itsetasaava ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 164,90 € | 169,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DW088K RistilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 173,20 € | 175,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ristilinjalaser DeWalt DW088KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 176,00 € | 176,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DW088K-XJ itsetasaava ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ |
93,29 €
142,61 €
164,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,80 €
164,90 €
173,20 €
176,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
DeWalt DW088K, linjalaser/vaaituslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DW088K/ |
EAN-koodi | 5035048338575 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
166,27 €
Alin hinta
93,29 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.