DeWalt DW096PK-XJ, laseretäisyysmittalaite + tarvikkeet
DeWalt DW096PK-XJ, laseretäisyysmittalaite + tarvikkeet osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 303,33 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DW096PK-XJ optinen tasoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 303,33 € | 313,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optinen vaaituslaite DeWalt DW096PK-XJ + tarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 439,00 € | 439,00 € | Katso tuotetta ▸ |
303,33 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 439,00 €
439,00 €
DeWalt DW096PK-XJ, laseretäisyysmittalaite + tarvikkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.co.uk/product/dw096pk-xj/26-x-auto-level-package |
EAN-koodi | 5035048144657 |
Hintakehitys
Korkein hinta
439,00 €
Keskihinta
371,17 €
Alin hinta
303,33 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.