Leica Disto D110, laseretäisyysmittari
Leica Disto D110, laseretäisyysmittari osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 180,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Laseretäisyysmittalaite Leica Disto D110 Bluetooth - ominaisuudellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 180,00 € | 180,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leica Disto D110 EtäisyysmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 219,80 € | 221,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 180,00 €
180,00 €
219,80 €
Leica Disto D110, laseretäisyysmittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7640110694947 |
Valmistaja | Leica Geosystems |
Valmistajan tuotesivu | http://www.leica-geosystems.com/en/Leica-DISTO-D110_105308.htm |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,80 €
Keskihinta
199,90 €
Alin hinta
180,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.