Leica Lino L2P5G vihreä, ristilinjalaser
Leica Lino L2P5G vihreä, ristilinjalaser osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 488,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ristilinjalaser Leica Lino L2P5G; vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 488,00 € | 488,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leica Lino L2P5G-1 RistilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 774 € | 776 € | Katso tuotetta ▸ |
488,00 €
774 €
Leica Lino L2P5G vihreä, ristilinjalaser
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://lasers.leica-geosystems.com/lino/l2p5g |
Valmistaja | Leica Geosystems |
Hintakehitys
Korkein hinta
774 €
Keskihinta
631 €
Alin hinta
488,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.