Makita DTM52Z LXT 18V, monitoimikone (ilman akkua ja laturia)
Makita DTM52Z LXT 18V, monitoimikone (ilman akkua ja laturia) osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 158,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DTM52Z monitoimikoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 158,63 € | 168,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTM52Z LXT monitoimityökalu 18V ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 197,69 € | 197,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DTM52Z 18V monitoimikone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimityökalu Makita DTM52Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 218,00 € | 218,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
158,63 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 197,69 €
197,69 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 218,00 €
218,00 €
Makita DTM52Z LXT 18V, monitoimikone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://makitauk.com/product/dtm52z |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 2 |
Säädettava kierrosluku | On |
Äänenpaine | 76 dB |
Työvalo | On |
Nopeus | 20 000 rpm |
EAN-koodi | 0088381741316 |
Hintakehitys
Korkein hinta
218,00 €
Keskihinta
193,33 €
Alin hinta
158,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.