64 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 32 GB kit), keskusmuisti
64 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 32 GB kit), keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 154,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64GB Kit2x32GB DDR4-3200 SODIMM Crucial (CT2K32G4SFD832A)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 154,35 € | 159,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 2-32GB DDR4-260p SODIMM NON-ECCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 157,90 € | 162,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 64GB (2 x 32GB) DDR4 3200MHz, SO-DIMM, CL22, 1.20VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 päivää | 163,90 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial - DDR4 - 64 GB: 2 x 32 GB - SO-DIMM 260-pin - PuskuroimatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 164,13 € | 164,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Crucial - Ddr4 64gb 3,200mhz Cl22 Ddr4 Sdram So-dimm 260-pinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 179,80 € | 185,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,25 €
154,35 €
157,90 €
Toimitusaika 3-6 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
163,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,13 €
164,13 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 185,79 €
179,80 €
64 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 32 GB kit), keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0649528824486, 0740617304541, 0649528822505 |
Kapasiteetti | 64 Gt |
Valmistaja | Kingston, Crucial |
Muistikamman tyyppi | SO-DIMM DDR4 |
Nopeus | 3 200 MHz |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,80 €
Keskihinta
164,02 €
Alin hinta
154,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.