8 GB, 2800 MHz DDR4, keskusmuisti
8 GB, 2800 MHz DDR4, keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 22,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
G.Skill Aegis 8 Gt (1 x 8 Gt) DDR4 2800 MHz, CL17 -muisti, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 22,90 € | 27,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
V7 - DDR4 - 8 GB - DIMM 288-nastainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 23,99 € | 30,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4-2400 - 8GB - CL14 - Dual Channel (2 kpl) - Intel XMP - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 38,21 € | 45,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dell - DDR4 - 8 GB - DIMM 288-pinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 231,97 € | 231,97 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,80 €
22,90 €
23,99 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,20 €
38,21 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 231,97 €
231,97 €
8 GB, 2800 MHz DDR4, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaKapasiteetti | 8 Gt |
Valmistaja | Kingston |
Muistikamman tyyppi | DDR4-DIMM |
Nopeus | 2 800 MHz |
EAN-koodi | 5706998851895, 2000000728384, 8592978324919 |
Hintakehitys
Korkein hinta
231,97 €
Keskihinta
79,27 €
Alin hinta
22,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.