Lenovo 16GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory
Lenovo 16GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 133,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LENOVO 16GB DDR5 4800MHZ UDIMM (4X71K53891)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 133,65 € | 138,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 16GB DDR5 4800MHz UDIMM MemoryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 136,90 € | 141,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 16gb ddr5 4800mhz udimm memoryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 145,99 € | 150,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 16 Gt DDR5-4800 UDIMM -muistimoduliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 149,99 € | 149,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Lenovo 16 Gt DDR5-4800 UDIMM -muistimoduliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 149,99 € | 154,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo - DDR5 - moduuli - 16 GB - DIMM 288-nastainen - 4800 MHz / PC4-38400Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 186,12 € | 186,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 16GB DDR5 4800MHz UDIMM MemoryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 - 14 päivää | 214,01 € | 214,01 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 138,55 €
133,65 €
136,90 €
Toimitusaika 3 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 150,98 €
145,99 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 149,99 €
149,99 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,12 €
186,12 €
Toimitusaika 1 - 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,01 €
214,01 €
Lenovo 16GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0195892077121 |
Valmistaja | Lenovo |
Hintakehitys
Korkein hinta
214,01 €
Keskihinta
159,52 €
Alin hinta
133,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.