Lenovo 32GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory
Lenovo 32GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 330,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo 32GB DDR5 4800MHz UDIMM MemoryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 330,90 € | 335,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO 32GB DDR5 4800MHZ UDIMM (4X71K53892)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 332,00 € | 336,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 32 Gt DDR5-4800 UDIMM -muistimoduliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 369,99 € | 369,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo 32 Gt DDR5-4800 UDIMM -muistimoduliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 369,99 € | 374,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Lenovo - DDR5 - moduuli - 32 GB - DIMM 288-nastainen - 4800 MHz / PC5-38400Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 399,12 € | 399,12 € | Katso tuotetta ▸ |
330,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 336,90 €
332,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 369,99 €
369,99 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 399,12 €
399,12 €
Lenovo 32GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0195892077152 |
Valmistaja | Lenovo |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,12 €
Keskihinta
360,40 €
Alin hinta
330,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.