Blomus Planto, kastelukannu 1,5 L
Blomus Planto, kastelukannu 1,5 L osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 76,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Blomus - Planto Kastelukannu 1,5 L RuostumatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 76,50 € | 76,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
blomus Planto-vesikannu 1.5 L MattaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 85,00 € | 87,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kastelukannu Planto 1,5 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
85,00 € | 88,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,50 €
76,50 €
85,00 €
Blomus Planto, kastelukannu 1,5 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4008832654060 |
Valmistaja | Blomus |
Valmistajan tuotesivu | https://de.blomus.com/en/p/watering-can-matt-1-5-l/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
85,00 €
Keskihinta
82,17 €
Alin hinta
76,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.