Iittala Ruutu, maljakko 205 x 270 mm
Iittala Ruutu, maljakko 205 x 270 mm osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 164,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Ruutu maljakko 20,5 x 27 cm kupariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 164,90 € | 164,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Ruutu-maljakko 205 x 270 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 199,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
164,90 €
199,90 €
Iittala Ruutu, maljakko 205 x 270 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars Group |
Valmistajan tuotesivu | https://store.iittala.fi/Brandit/Iittala/Ruutu/Ruutu-Maljakko-205x270-mm-kupari/p/K365248 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,90 €
Keskihinta
182,40 €
Alin hinta
164,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.