Canon LC-E12 -laturi
Canon LC-E12E -verkkovirtalaturi Canon LP-E12 -akulle. Laturi on yhteensopiva Canon EOS M ja 100D -käyttävien kameroiden LP-E12 -akuille.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon Akkulaturi LC-E12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 55,00 € | 58,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon LC-E12-akkulaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 66,58 € | 73,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Lc-e12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 67,58 € | 73,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon LC-E12E akkulaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 74,99 € | 79,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
55,00 €
66,58 €
67,58 €
74,99 €
Canon LC-E12 -laturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaCanon LC-E12E -verkkovirtalaturi Canon LP-E12 -akulle. Laturi on yhteensopiva Canon EOS M ja 100D -käyttävien kameroiden LP-E12 -akuille.
Valmistaja | Canon |
EAN-koodi | 4250264926837, 4960999913247 |
Hintakehitys
Korkein hinta
74,99 €
Keskihinta
66,04 €
Alin hinta
55,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.