Loittorengassarja Canonille
Loittorengasta käytetään yleensä makrokuvaukseen, mutta loittorenkaat käyttö sopii myös esimerkiksi potretteihin.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Delta Loittorengas 10mm 16mm Canon EOS MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 37,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Meike Loittorengas Säädettävä (46 - 68mm) CanonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 104,90 € | 111,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenko Loittorengassarja CanonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 139,99 € | 139,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenko Loittorengassarja CanonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 139,99 € | 144,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon loittorengas 25mm EF25 IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon EF 25 II -jatkeputki makrokuvaamiseenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 174,33 € | 174,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kenko EOS 3-osainen loittosarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,80 €
37,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 111,80 €
104,90 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 139,99 €
139,99 €
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
174,33 €
179,00 €
Loittorengassarja Canonille
Ilmoita virheellisestä tiedostaLoittorengasta käytetään yleensä makrokuvaukseen, mutta loittorenkaat käyttö sopii myös esimerkiksi potretteihin.
Valmistaja | Delta, Kenko, Canon |
EAN-koodi | 4961607900000, 5901054612506, 4960999420240, 4960999420233, 0013803035605, 0013803035599 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,99 €
Keskihinta
138,01 €
Alin hinta
37,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.