Bodum Pour Over, kahvinkeitin 0,5 L, 4 kuppia
Bodum Pour Over, kahvinkeitin 0,5 L, 4 kuppia osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 29,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bodum Pour Over suodattimella, valkoinen, 0,5 litraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bodum POUR OVER -kahvinkeitin suodattimella 0,5 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 35,00 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kahvinkeitin pysyvällä suodattimella Bodum POUR OVERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 34,90 € | 40,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bodum Pour Over -kahvinkeitin kestosuodattimella 50 clNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 35,00 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
29,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
35,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,80 €
34,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
35,00 €
Bodum Pour Over, kahvinkeitin 0,5 L, 4 kuppia
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0699965336844, 0699965350819, 0699965350796, 0699965350826, 0699965336851 |
Valmistaja | Bodum |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bodum.com/fi/en/11592-109-pour-over |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,00 €
Keskihinta
33,48 €
Alin hinta
29,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.