Bodum Pour Over, kahvinkeitin 1,0 L, 8 kuppia
Bodum Pour Over, kahvinkeitin 1,0 L, 8 kuppia osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 40,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bodum POUR OVER -kahvinkeitin suodattimella 1,0 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 40,00 € | 45,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bodum - Pour Over Keitin 1 L 8 kuppiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 40,10 € | 47,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bodum Pour Over -kahvinkeitin kestosuodattimella 1 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 45,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,90 €
40,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,00 €
40,10 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
45,00 €
Bodum Pour Over, kahvinkeitin 1,0 L, 8 kuppia
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0699965336820, 0699965350758, 0699965350772, 0699965400798 |
Valmistaja | Bodum |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bodum.com/fi/en/11571-109-pour-over |
Hintakehitys
Korkein hinta
45,00 €
Keskihinta
41,70 €
Alin hinta
40,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.