Fiskars Classic, keittiösakset
Fiskars Classic, keittiösakset osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 13,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1000819 CLASSIC Keittiösakset 18cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 13,01 € | 22,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Classic Keittiösakset - Sakset Oranssi - 1000819Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,00 € | 25,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Classic -keittiösakset, 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 19,95 € | 24,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Classic 18 cm keittiösaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Classic-keittiösaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 25,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,91 €
13,01 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 25,00 €
19,00 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 24,45 €
19,95 €
20,90 €
25,90 €
Fiskars Classic, keittiösakset
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Citizen |
Hintakehitys
Korkein hinta
25,90 €
Keskihinta
19,75 €
Alin hinta
13,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.