Georg Jensen Koppel Mini Kannu 0.2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton Teräs - 10019764
Georg Jensen Koppel Mini Kannu 0.2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton Teräs - 10019764 osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 106,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Georg Jensen Koppel kannu mini, 0,2 litraa, ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 106,00 € | 106,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Georg Jensen Koppel kannu mini 20 cl Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 135,00 € | 135,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Georg Jensen Henning koppel -kannu 0,2 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 139,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,00 €
106,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,00 €
135,00 €
139,00 €
Georg Jensen Koppel Mini Kannu 0.2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton Teräs - 10019764
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5713275230304 |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,00 €
Keskihinta
126,67 €
Alin hinta
106,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.