Hay Porter Kitchen Roll Holder, Oiled Oak
Hay Porter Kitchen Roll Holder, Oiled Oak osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 45,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HAY Porter talouspaperiteline, öljyttyä tammeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 45,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HAY Porter talouspaperiteline Oiled oakNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 45,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HAY - Porter Kitchen Towel Holder - Olied Oak (5074229Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 49,95 € | 49,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
45,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,95 €
49,95 €
Hay Porter Kitchen Roll Holder, Oiled Oak
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5710441260936 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,95 €
Keskihinta
46,65 €
Alin hinta
45,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.