Kai Wasabi Deba Veitsi 21 cm
Kai Wasabi Deba Veitsi 21 cm osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 52,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KAI Wasabi Black 6721D 21 cm -debaveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 52,99 € | 57,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI - Wasabi Black Deba Veitsi 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 57,50 € | 64,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Wasabi deba -veitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 63,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Kai Wasabi Black deba 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 120,00 € | 120,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
52,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,40 €
57,50 €
63,90 €
120,00 €
Kai Wasabi Deba Veitsi 21 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
120,00 €
Keskihinta
73,60 €
Alin hinta
52,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.