Marjukka leveä Ergo Plus Strong, marjanpoimuri
Marjukka leveä Ergo Plus Strong, marjanpoimuri osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 11,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Marjukka Ergo plus leveä marjanpoimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marjanpoimuri Marjukka leveä Ergo Plus StrongNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 12,90 € | 18,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marjukka Marjanpoimuri teräspiikeillä, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ |
11,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,80 €
12,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,90 €
15,00 €
Marjukka leveä Ergo Plus Strong, marjanpoimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6410411986031 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,00 €
Keskihinta
13,27 €
Alin hinta
11,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.